Boże Narodzenie i Sylwester 2023

Co roku w okresie świątecznym mam taką logistyczną łamigłówkę, jak połączyć kocie opieki z chociaż częściowym spędzeniem Świąt z moimi rodzinami – na przemian na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu. Dlatego co roku zasady zapisów wyglądają troszeczkę inaczej. Oto, jak przedstawiają się one na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia:

20 grudnia – ostatni przed Świętami możliwy dzień na spotkania zapoznawcze, podpisywanie umów i odbiory kluczy.

24 grudnia – odwiedziny od rana maksymalnie do 12:00.

25 grudnia – odwiedziny możliwe od 14:00.

26 grudnia – odwiedziny możliwe przez cały dzień.

27 – 30 grudnia – odwiedziny możliwe przez cały dzień.

31 grudnia – odwiedziny od rana maksymalnie do 16:00, potem muszę już być przy Kacuchu i Kostku, żeby pomóc im przetrwać niełatwy czas fajerwerkowych wystrzałów.

1 stycznia 2024 – odwiedziny po trudnej dla zwierząt nocy sylwestrowej zaczną wcześnie rano. Tego dnia również odwiedzam koty maksymalnie do 16:00.

Ważne informacje:

W dniach zaznaczonych na pomarańczowo (24.12, 25.12, 26.12, 31.12 i 1.01) dopłata do każdej wizyty wynosi 40 zł. W tych dniach nie obowiązuje pakiet Mruczanka + Dobranocka. Spotkanie zapoznawcze oraz zwrot kluczy po opiece jak zawsze pozostają bezpłatne. Cennik wizyt znajduje się tutaj.

W ciągu zwykłego okresu w roku nie ma płatnych rezerwacji, wyjątkiem są okresy świąteczne, kiedy to gwarancją rezerwacji jest jednorazowa wpłata zadatku w wysokości 50 zł. W razie odwołania rezerwacji, zadatek jest bezzwrotny. Jednocześnie wlicza się on w cenę całej opieki.

W dniach 24-25.12, kiedy przerwa między opiekami jest nieco dłuższa, można wypożyczyć nasze miski automatyczne w cenie 15 zł / dzień, a także dodatkowe kuwety w cenie 10 zł / dzień. Liczba misek oraz kuwet jest ograniczona, więc warto zgłosić chęć wypożyczenia w momencie rezerwacji opieki. Zachęcam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania. 🙂